Pudlí rašení

oficiální pokus o rekord a zápis do České knihy rekordů

Akce "Pudlí rašení" je oficiálním pokusem o český rekord a o zápis do České knihy rekordů o co největší počet pudlů s PP na jednom místě. V tomto případě na pelhřimovském Masarykově náměstí.

13. září 2008 byl vytvořen nový český rekord v největším počtu psů jedné rasy (tedy s průkazem původu) na jednom místě, aniž by se jednalo o kynologickou akci. Na pelhřimovském Masarykově náměstí bylo zaregistrováno 75 přítomných pudlů s PP!

Dík patří všem, kteří přijeli podpořit myšlenku vytvoření nového českého rekordu, mnohdy z velké dálky jako je třeba Ostrava, Bratislava či dokonce až z Aše. Nepřijeli soupeřit o ceny, tituly či vítězství závodech, ale investovali vlastní čas a prostředky, aby společně vytvořili nový rekord a tak více zapsali pudlí plemeno do povědomí obyčejných lidí.

Rekord bude oficiálně zapsán do České knihy rekordů, ale hlavně, což je pro nás jako pro organizátory nejdůležitější, také do povědomí desítek a snad i stovek obyčejných lidí, ktere se nám podařilo s pudlíky touto akcí blíže seznámit.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout a objednat na stránkách fotografky Lindy Vondrové.
Další fotografie si můžete prohlédnout ve Fotogalerii. Fotografie z Agentury Dobrý den najdete zde.

Pokud máte zájem o CD s fotkami (všemi či vybranými) kontaktujte nás na info@teschiro.cz nebo na design@teschiro.cz.

Rekordmané rekordu

Protože víme, že tento rekord může mít i své vlastní rekordmany, a nechceme celou akci o ně ochudit, myslíme i na "nej" účastníky: Všichni "rekordmané rekordu" si domů odvezli památeční poháry jako vzpomínku na rekord.

Záznam v České knize rekordů

Pokus o rekord bude Správcem české databanky rekordů - Agenturou Dobrý den, zaznamenán v České knize rekordů. Kromě tohoto záznamu mají všichni účastníci stále ještě možnost získat svou vlastní originální publikaci této výjimečné knihy se zápisem, že se zúčastnili daného rekordu se stvrzujícím podpisem a razítkem Agentury Dobrý den. A to za nižší cenu, než-li je cena České knihy rekordů na trhu.

Zde najdete více o České knize rekordů a možnostech objednání...
HTH, organizační skupina