Happyness Braunkönigin
Na konci srpna 2001 jsme si ji odvezli domů a na podzim jsme zahájili výstavní kariéru klubovou výstavou v Praze. Happy, tehdy pětiměsíční, se předvedla ve výborné kondici, ale jelikož je trochu bojácná, při kontaktu s rozhodčí nepůsobila sebejistě.
Rok 2002 byl plný výstav a prvních nesmělých krůčků jak Happy, tak i mě. Postupem času jsme začali ovládat pohyb v kruhu a bojácnou povahu. 09.06.2002 nám byl na základě čtyř čekatelů Českého junioršampiona (CAJC) uznám titul Českého junioršampiona. Letní prázdniny jsme strávili bez výstav, protože nám chyběli měsíce do třídy otevřené. Už na podzim jsme zkusili naši první výstavu v zahraničí. Byla to Polská Wroclaw, kde jsme získali první nenárodní čekatelství. Závěr výstavní sezóny byl velice úspěšný, alespoň z mého pohledu, pohledu majitele. Podařilo se nám získat dvě čekatelství Českého šampiona (CAC). Jeden na Mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích a druhý, kterého si cením více, byl na speciální výstavě Klubu chovatelů pudlů v Praze, kde se nám podařilo získat také Čekatele klubového šampiona a v konkurenci své sestry, Happy Hilarete Braunkoenigin, získat titul vítěze speciální výstavy.
Rok 2003 jsme začali Mezinárodní výstavou v Trenčíně, kde jsme získali Čekatelství Slovenského šampiona (CAC). Na Mezinárodní výstavě v Brně a na Národní výstavě v Ostravě jsme získali další CACe a tím splnily podmínky pro udělení Českého šampiona. Na naši druhé výstavě v Polsku se nám podařilo obsadit druhé místo v konkurenci černých pudlů, tedy získat i r.CACIB, náš první. To bylo v březnu. Nastala dvouměsíční pauza, kdy jsme pilovali dokonalou srst na Světovou výstavu v Dortmundu. Ta pro nás byla velikou zkouškou. Bylo to poprvé, kdy jsme nastupovali v konkurenci hnědé feny, jiné než její sestry. Panu rozhodčímu se velice líbila, ale vytkl nám neupřímnost při předvedení ve výstavním kruhu. Happy se podle pana rozhodčího nepředváděla s radostí, nebylo to od srdce. Ale i tak, druhé místo na Světové výstavě je krásné ocenění pro každého psa. Týden nato jsme absolvovali místní Kujebáckou výstavu, kde získala titul Krajského vítěze. Na pozimní výstavy jsme byly ve výborné kondici a získali jsme 2x čekatele šampiona šampionů u KCHP a 2x Winner Klub Champona u KPaCHP.
V roce 2004 jsme chtěli postupně začít dokončovat "rozježděné" tituly a na podzim plánovali štěňátka. Na jaře jsme na klubové výstavě v Českých Budějovicích získali třetího čekatele na titul šampiona šampionů a na dvou klubových výstavách Klubu Přátel a Chovatelů Pudlů zbývající dva čekatele na WKCH, tedy i nárok na tento titul. O prázdninách jsme se také zúčastnili dvou výstav v Polsku. Hepuška na obou zabodovala, získali jsme tedy 2 CWC a tím splnili podmínky pro udělení titulu Polský šampion krásy.
Rok 2005 probíhal v očekávání štěňátek. Na jaře jsme zkoušeli "ženicha" Romy´s Choco Casey, kterého jsem vybrala pro jeho obzvláště komunikativní pudlí povahu a také pro nádhernou barvu a nepříbuznost ke všech středním hnědým pudlům u nás. Bohužel, štěstí nám nepřálo a Hepuška nezabřezla. Na podzim jsem úspěšně nakryli s nádherným hnědým pudlem Inapat's Flamenco, který je importovaný z Finska. V sobotu 10. prosince se narodila tři krásná štěňátka. Hepuška je vzorná matka a příkladně se o své hnědé poklady stará. Dvě štěňátka našla svůj nový domov v Polsku a jedna holčička zůstane v Čechách.